Powtórka (TOM 1)

Wszystko płynie, ale grzech pozostaje na zawsze.

Detektyw Leon Brodzki odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że od tej pory czeka go spokojne, sielankowe życie. Przeciwnie – męczą go koszmarne sny, od których Brodzki pragnie za wszelką cenę się uwolnić. Wkrótce otrzymuje polecenie powrotu na służbę i od tej chwili jego codzienność zaczyna przypominać koszmar śniony na jawie.

Odcięty palec, czerwony płaszcz przeciwdeszczowy i tajemniczy napis na ciele ofiary – to dopiero początek serii coraz bardziej przerażających wydarzeń. Aby dotrzeć do ich źródła, detektyw będzie musiał wrócić do sprawy sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z popełnionymi przez siebie błędami…

Autor: Marcel Woźniak
Data premiery: 14.06.2017
Rok wydania: 2020 (wydanie II)
Liczba stron: 396
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8147-954-7

Recenzje:

(…) Forma i styl autora sprawiają, że kryminał miejski osiąga nowy poziom. (…) Jedno słowo: MAJSTERSZTYK! 

Dominika Matuła, Portal Kryminalny 

(…) Polecam, to świetnie skrojony kryminał z niebagatelnymi bohaterami i główną postacią, która ląduje w czołówce moich ulubionych bohaterów literackich. 

Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

(…) Oby takich debiutów było na naszym podwórku jak najwięcej, gdyż to właśnie one podnoszą poziom polskiej literatury, zmuszając bardziej doświadczonych i znanych mistrzów pióra do jeszcze większego wysiłku. 

Urszula Janiszyn, opetaniczytaniem.pl

(…)  Historia jest na tyle skomplikowana i wciągająca, że nie będziecie chcieli odłożyć książki dopóki nie dotrzecie do finału. A ten jest zaskakujący, szokujący i bolesny. 

Marta Mrowiec, martamrowiec.pl 

(…) Marcel Woźniak stworzył tak realistyczną opowieść, z tak wyrazistymi postaciami, że ja jestem pewna, że oni gdzieś tam są. 

Blog kasiaxczyta.blogspot.com