Otchłań (TOM 3)

KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE. PYTANIE BRZMI: GDZIE?

Mówi się, że morderca wraca na miejsce zbrodni. Wraca na nie także detektyw. Leon Brodzki z literatury najbardziej lubi akty zgonu morderców. Na zdjęciach najlepiej wychodzi podczas rentgenów. Twardy z niego glina. A rozwiązanie jest coraz bliżej. „Otchłań”, to trzeci, ostatni tom trylogii kryminalnej.

ODKRYJ PRZESZŁOŚĆ, NIM KTOŚ POZBAWI CIĘ PRZYSZŁOŚCI PRZED NAMI FINAŁOWA BATALIA O PRAWDĘ

Autor: Marcel Woźniak
Data premiery: 2018-08-20
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 480
Oprawa: miękka
ISBN: 9788379768912
Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona

Recenzje:

(…) „Otchłań” to jeden z najlepszych kryminałów, jakie ostatnio czytałem. Do bólu osadzony w polskiej rzeczywistości, punktujący zaniedbania w wyposażeniu i uposażeniu policji. A że pełen fantazji i ociekający krwią – w końcu to rozrywka, a nie reportaż z komisariatu. 

Jacek Doroszkiewicz, Polska The Times

(…)  Znajdziemy tu wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał. A nawet więcej, bo Woźniak nie poprzestaje na sprawdzonych chwytach.

Przemysław Semczuk, autor książek “Wampir z Zagłębia” czy „Czarna Wołga. Kryminalna historia PRL”

(…) Po przeczytaniu ‘Mgnienia’ nie mogłem doczekać się dalszych losów Brodzkiego. Dlatego z wielką ciekawością i wysoko postawioną poprzeczką sięgnąłem po ‘Mgnienie’. Nie zawiodłem się ani trochę. Marcel Woźniak w doskonały sposób potrafi przeprowadzić czytelnika przez mroczny Toruń pełen zbrodni i morderstw. 

damianooczyta.blogspot.com

(…)  Widać, jak ogromny postęp autor poczynił od pierwszego tomu. Widać, że ta książka jest inna od pozostałych kryminałów. Konstrukcyjnie jest najlepsza ze wszystkich części. Nie wychodząc z tego świata bawić się będziecie najlepiej i szczerze zazdroszczę tym, przed którymi dopiero lektura wszystkich trzech tomów. 

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com